Portal Pacjenta Portal Partnera
logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

Wiosenne prace ogrodnicze wokół Domu Rodzinnego

Wiosna to najlepszy czas na prace ogrodnicze! Trwają one także u nas, a po ich zakończeniu otoczenie wokół Domu Rodzinnego zmieni się nie do poznania – będzie to prawdziwa oaza zieleni dla naszych podopiecznych i ich gości!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia psychicznego naszych pensjonariuszy ma regularny wypoczynek na świeżym powietrzu. Z tego powodu postanowiliśmy na nowo zaaranżować przestrzeń wokół Domu Rodzinnego i jesteśmy pewni, że zachwyci ona wszystkich podopiecznych oraz odwiedzających ich bliskich.
Obecnie prowadzimy prace aranżacyjne i nasadzeniowe. Zgodnie z projektem, zdecydowana większość terenu zamieni się w zielony trawnik, ozdobiony kolorowo kwitnącymi krzewami i kwiatami. Wokół Domu Rodzinnego pojawią się m.in. klony palmowe, hortensje, trzmieliny, różaneczniki oraz kosodrzewiny. Największą atrakcją będzie jednak bez wątpienia oczko wodne z kaskadą, przy którym nasi pensjonariusze będą mogli wypoczywać w letnie, słoneczne dni.
Z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac i ich efekty!

Comments are closed.
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZOL „DOM RODZINNY”
ul. Przytorowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę"