logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór
Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

Wiosenne prace ogrodnicze wokół Domu Rodzinnego

Wiosna to najlepszy czas na prace ogrodnicze! Trwają one także u nas, a po ich zakończeniu otoczenie wokół Domu Rodzinnego zmieni się nie do poznania – będzie to prawdziwa oaza zieleni dla naszych podopiecznych i ich gości!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia psychicznego naszych pensjonariuszy ma regularny wypoczynek na świeżym powietrzu. Z tego powodu postanowiliśmy na nowo zaaranżować przestrzeń wokół Domu Rodzinnego i jesteśmy pewni, że zachwyci ona wszystkich podopiecznych oraz odwiedzających ich bliskich.
Obecnie prowadzimy prace aranżacyjne i nasadzeniowe. Zgodnie z projektem, zdecydowana większość terenu zamieni się w zielony trawnik, ozdobiony kolorowo kwitnącymi krzewami i kwiatami. Wokół Domu Rodzinnego pojawią się m.in. klony palmowe, hortensje, trzmieliny, różaneczniki oraz kosodrzewiny. Największą atrakcją będzie jednak bez wątpienia oczko wodne z kaskadą, przy którym nasi pensjonariusze będą mogli wypoczywać w letnie, słoneczne dni.
Z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac i ich efekty!

Comments are closed.
Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...