Portal Pacjenta Portal Partnera
logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

Opinie

“…Babcia zawsze chwaliła tutejszą opiekę, że czysto, że dobrze dają jeść, że tak miło…Jeszcze raz dziękuję za wszystko co Państwo zrobili dla mojej Babci i gorąco pozdrawiam”.

Pani Dorota

“Serdecznie dziękuję całemu personelowi za bardzo dobrą opiekę i rodzinne przyjęcie osoby samotnej do Zakładu…”

Pani Krystyna

 “…Dzięki organizacji, wspaniałej rehabilitacji, doszłam do pełnej sprawności fizycznej, oraz warunków bytowych, których brak mi na co dzień…”.

Pani Wiesława

“…Podczas ponad 2- letniego pobytu w tym domu była zadowolona z rehabilitacji i obsługi, poprawiła się jej sprawność ruchowofizyczna a także psychiczna…”.

Państwo Jadwiga i Janusz

“Serdecznie dziękuję dyrektorowi, kierowniczce Magdalenie Zawadzkiej, oraz zespołowi pielęgniarek i salowych zakładu opiekuńczego “Dom Rodzinny”w Nowym Dworze Maz. za troskliwą opiekę nad moją mamą, Teofilą Pichalską”.

Pani Lilli

“Wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę nad moją teściową Marianną Piasecką. Będziemy polecać ten zakład wszystkim potrzebującym. Wielkie dzięki. Powodzenia”.

Pani Małgorzata

“Serdecznie dziękujemy personelowi dyrekcji oraz wszystkim pracownikom tego zakładu za miłą, serdeczną atmosferę oraz pełen profesjonalizm w podejściu do chorych…”.

Pani Barbara

“Proszę przyjąć serdeczne wyrazy wdzięczności i podziękowania dla Zespołu medycznego, pomocniczego i administracyjnego …”.

Pani Józefa

“Z całego serca chciałabym podziękować personelowi Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego “Dom Rodzinny” za opiekę nad moją ukochaną babcią w tych cięższych chwilach życia…”.

Pan Dawid

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZOL „DOM RODZINNY”
ul. Przytorowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę"