Portal Pacjenta Portal Partnera
logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

O nas

o-nas

Nasza placówka, mieszcząca się w Nowym Dworze Mazowieckim (okolice Warszawy; 39 km od Warszawy),  została stworzona z myślą o komforcie i zapewnieniu najwyższej jakości usług Twoim bliskim. Oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego pensjonariusza.

Budynek został rozbudowany po uzgodnieniu z konserwatorem zabytków i łączy tradycję z nowoczesnością.

Na terenie obiektu jest ogród, w którym pacjenci w okresie letnim mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Do końca roku 2016 powstanie ogród zimowy, który pozwoli naszym pacjentom na relaks i obcowanie w otoczeniu zieleni, nawet w bardzo chłodne dni.

Placówka  mieści się w trzykondygnacyjnym budynku pozbawionym barier architektonicznych, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mimo że Nowy Dwór Mazowiecki położony jest w okolicach Warszawy, można znaleźć tutaj spokój, piękną przyrodę i ciszę – elementy tak potrzebne w życiu naszych pensjonariuszy. W nowym budynku i jego najbliższej okolicy nie występują utrudnienia, które ze względu na rozwiązania techniczne, konstrukcyjne lub warunki użytkowania uniemożliwiałyby lub  znacznie utrudniały swobodę ruchu osobom niepełnosprawny. Budynek wyposażony jest w dwie windy, podjazdy, a także w systemy: alarmowo-przeciwpożarowy, alarm przyzywowy oraz kamery. Dysponujemy 80-ma pokojami: jednoosobowymi, dwuosobowymi i trzyosobowymi   dobrze wyposażonymi; z węzłem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto większość pokoi jest wyposażona w telewizory.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZOL „DOM RODZINNY”
ul. Przytorowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę"