logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór
Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

O nas

o-nas

Nasza placówka, mieszcząca się w Nowym Dworze Mazowieckim (okolice Warszawy; 39 km od Warszawy),  została stworzona z myślą o komforcie i zapewnieniu najwyższej jakości usług Twoim bliskim. Oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego pensjonariusza.

Budynek został rozbudowany po uzgodnieniu z konserwatorem zabytków i łączy tradycję z nowoczesnością.

Na terenie obiektu jest ogród, w którym pacjenci w okresie letnim mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Do końca roku 2016 powstanie ogród zimowy, który pozwoli naszym pacjentom na relaks i obcowanie w otoczeniu zieleni, nawet w bardzo chłodne dni.

Placówka  mieści się w trzykondygnacyjnym budynku pozbawionym barier architektonicznych, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mimo że Nowy Dwór Mazowiecki położony jest w okolicach Warszawy, można znaleźć tutaj spokój, piękną przyrodę i ciszę – elementy tak potrzebne w życiu naszych pensjonariuszy. W nowym budynku i jego najbliższej okolicy nie występują utrudnienia, które ze względu na rozwiązania techniczne, konstrukcyjne lub warunki użytkowania uniemożliwiałyby lub  znacznie utrudniały swobodę ruchu osobom niepełnosprawny. Budynek wyposażony jest w dwie windy, podjazdy, a także w systemy: alarmowo-przeciwpożarowy, alarm przyzywowy oraz kamery. Dysponujemy 80-ma pokojami: jednoosobowymi, dwuosobowymi i trzyosobowymi   dobrze wyposażonymi; z węzłem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto większość pokoi jest wyposażona w telewizory.

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...