logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór
Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

Dojazd i okolica

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny” jest usytuowany w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego (województwo mazowieckie), przy ul. Przytorowej 1. Dojechać można do nas na różne sposoby: samochodem, autobusami PKS, pociągami, a także autobusami nr 2 i 6 firmy TransLud z Warszawy lub Zakroczymia.

Olbrzymim atutem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Dom Rodzinny” jest piękne, bardzo malownicze położenie. Nasza placówka otoczona jest wyjątkowym starodrzewem, zadbaną, zagospodarowaną zielenią (trawniki, krzewy, kwiaty), a także pozwalającymi na odpoczynek ławeczkami oraz huśtawkami. Wszystko to sprawia, że „Dom Rodzinny” jest jednocześnie atrakcyjnym miejscem do spacerów, relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nasi podopieczni mają możliwość korzystania z pięknego otoczenia „Domu Rodzinnego”, o ile oczywiście pozwala na to ich stan zdrowia i warunki atmosferyczne. Przywiązujemy jednak olbrzymią wagę do tego, aby w miarę możliwości przebywali na świeżym powietrzu jak najczęściej – kontakt z przyrodą, adekwatna do ich wieku aktywność fizyczna oraz odpowiednia dawka słońca to niewątpliwie ważne aspekty wszystkich działań leczniczych i rehabilitacyjnych. Pomagają one bowiem zachować sprawność fizyczną oraz równowagę umysłową.

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...