Portal Pacjenta Portal Partnera
logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

Dojazd i okolica

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny” jest usytuowany w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego (województwo mazowieckie), przy ul. Przytorowej 1. Dojechać można do nas na różne sposoby: samochodem, autobusami PKS, pociągami, a także autobusami nr 2 i 6 firmy TransLud z Warszawy lub Zakroczymia.

Olbrzymim atutem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Dom Rodzinny” jest piękne, bardzo malownicze położenie. Nasza placówka otoczona jest wyjątkowym starodrzewem, zadbaną, zagospodarowaną zielenią (trawniki, krzewy, kwiaty), a także pozwalającymi na odpoczynek ławeczkami oraz huśtawkami. Wszystko to sprawia, że „Dom Rodzinny” jest jednocześnie atrakcyjnym miejscem do spacerów, relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nasi podopieczni mają możliwość korzystania z pięknego otoczenia „Domu Rodzinnego”, o ile oczywiście pozwala na to ich stan zdrowia i warunki atmosferyczne. Przywiązujemy jednak olbrzymią wagę do tego, aby w miarę możliwości przebywali na świeżym powietrzu jak najczęściej – kontakt z przyrodą, adekwatna do ich wieku aktywność fizyczna oraz odpowiednia dawka słońca to niewątpliwie ważne aspekty wszystkich działań leczniczych i rehabilitacyjnych. Pomagają one bowiem zachować sprawność fizyczną oraz równowagę umysłową.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZOL „DOM RODZINNY”
ul. Przytorowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę"