Portal Pacjenta Portal Partnera
logo ue

KONTAKT

Dom Rodzinny - ul. Przytorowa 1 Nowy Dwór Mazowiecki (okolice Warszawy)

TELEFON

tel. 22 775 22 05; kom. 697 027 865

Koncert muzyki klasycznej w Domu Rodzinnym

Kilka dni temu podopieczni Domu Rodzinnego wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu – koncercie muzyki klasycznej, wykonanym przez duet muzyków, składający się ze skrzypka i akordeonisty.

W Domu Rodzinnym doskonale wiemy, że dla zdrowia i dobrej kondycji naszych seniorów konieczne jest nie tylko zaspokajanie ich potrzeb fizycznych, związanych z leczeniem, fizjoterapią czy dietą, ale także odpowiedni „pokarm” dla duszy. Z tego powodu specjalnie dla nich zorganizowaliśmy koncert muzyki klasycznej. Duet muzyków, składający się ze skrzypka oraz akordeonisty, wykonał dla seniorów recital, który przeniósł ich do magicznego świata dźwięków.

Warto przy tym pamiętać, że muzyka to nie tylko źródło rozrywki i odprężenia, ale także dokonała forma terapii psychologicznej. Muzykoterapia jest sprawdzonym oraz potwierdzonym naukowo sposobem na pobudzanie aktywności psychicznej oraz relaksację. Pomaga ona seniorom otworzyć się na świat, stymuluje wspomnienia, staje się przyczynkiem do prowadzenia rozmów. Dlatego chcemy, by nasi podopieczni mogli brać udział również w tego typu wydarzeniach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezwykłego koncertu!

Comments are closed.
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZOL „DOM RODZINNY”
ul. Przytorowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę"